KIM'S CHIPS

visibility2293 Zobrazení comment0 komentářů list V: KimchiClub - Novinky

KIM´S chips s banánem, kokosem a čokoládou

Máte rádi mírně nasládlou, ale současně pikantní chuť? Chcete mlsat zdravě, ale přitom svému tělu dodat bílkoviny, aktivní probiotika a vitamíny?

Pak jsou pro Vás ideální variantou naše kimchi chips s banánem, kokosem a čokoládou. Na rozdíl od jiných sušenek mají nízkou energetickou hodnotu, neobsahují žádná dochucovadla, stabilizační ani konzervační látky. Naopak jsou plné zdraví prospěšných látek, jako je vláknina, antioxidanty, enzymy, kapsaicin a vápník. Jsou také přírodními probiotiky.


KIM´S Crunchy Gochugaru

Rádi večer mlsáte, ale chcete svému tělu současně dopřát vitamíny?

Pak je pro Vás vhodnou svačinkou Kim´s Crunchy Gochugaru. Křupavý jemně pikatní snack je vhodnou svačinkou i v pozdních večerních hodinách. Na rozdíl od jiných chipsů mají nízkou energetickou hodnotu, neobsahují žádná dochucovadla, stabilizační ani konzervační látky. Naopak jsou plné zdraví prospěšných látek, jako je vláknina, antioxidanty, enzymy, kapsaicin a vápník. Jsou také přírodními probiotiky.


KIM´S Crunchy Family

Hledáte vhodnou alternativu pro všechny členy rodiny?

Pak sáhněte po Kim´s Crunchy Family. Neutrální chuť těchto kimchi chipsů je vhodná pro malé i velké, zkrátka ideální svačinka na rodinné výlety. Navíc dodáte celému týmu dostatek vitamínů. Na rozdíl od jiných chipsů mají Kim´s Crunchy nízkou energetickou hodnotu, neobsahují žádná dochucovadla, stabilizační ani konzervační látky. Naopak jsou plné zdraví prospěšných látek, jako je vláknina, antioxidanty, enzymy, kapsaicin a vápník. Jsou také přírodními probiotiky.


KIM´S Chips papír

Chcete oživit svůj salát nebo jen potřebujete občas rychle něco vytáhnout z kabelky a zahnat hlad?

Anebo je Vaše láska ke kimchi tak velká, že bez něj nemůžete vydržet? Pak pro Vás máme Kim´s Chips papír. Intenzivně pikatní chuť papíru vyvolá v ústech zážitek, jako byste jedli samotné kimchi. Tenké plátky sušeného kimchi jsou tak vhodné k dochucení salátů či jiných pokrmů, kterým chcete dodat ten správný říz a současně doplnit vitamíny a prospěšné látky. Kimchi Chips papír je bohatý na vlákninu, antioxidanty, enzymy, kapsaicin i vápník. Jsou také přírodními probiotiky.

Napsat komentář

Komentáře jsou zveřejněny až po schválení.
Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota January February March April May June July August September October November December