Kimchi Okurka a Ředkev

visibility2466 Zobrazení comment0 komentářů list V: KimchiClub

NOVINKA Okurka a Ředkev

Vážení Kimchi milovníci,
rádi bychom Vám představili naši novinku plnou zdraví, kterou by měl ochutnat každý kimchi znalec, ale také kimchi začátečník. Tuto novinku nabízíme také jako možnost pro naše členy v Kimchiclubu.

Rozšířili jsme naši rodinu kimchi o Okurku a Ředkev!

Kimchi Okurka 100% vegan

​"Živá potravina" bez lepku. Neobsahuje konzervanty ani stabilizátory. Připravili jsme pro Vás netradiční formu Kimchi, kdy jsme do základu na Kimchi dali zfermentovat okurek - hadovku. Osvěžující chuť okurku s pikantností Kimchi jsme si zamilovali a tak jsem se rozhodli se o ni s Vámi podělit. Jedná se o fermentovaný (přírodně mléčně kvašený) zeleninový salát - pikantní s nezaměnitelným aroma.

Kimchi Ředkev Daigon 100% vegan

"Živá potravina" bez lepku. Neobsahuje konzervanty ani stabilizátory. Připravili jsme pro Vás netradiční formu Kimchi, kdy jsme do základu na Kimchi dali zfermentovat ředkev Daikon. Jemně štiplavá chuť ředkve, která je díky přirozené fermentaci Kimchi na zkus pevná, ale při tom spolu s chutí Kimchi velice dobrá.
Jedná se o fermentovaný (přírodně mléčně kvašený) zeleninový salát - pikantní s nezaměnitelným aroma.

Napsat komentář

Komentáře jsou zveřejněny až po schválení.
Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota January February March April May June July August September October November December